فهرست بستن

نحوه وارد کردن تصاویر خارجی در وردپرس

آیا میخواهید تصاویر خارجی را در وردپرس وارد کنید؟ اگر اخیراً وبسایت خود را از یک پلتفرم به وب سایت دیگر منتقل کرده اید، احتمالاً تمایل دارید که تصاویر خارجی خود را در صفحات خود جاسازی کنید. در این مقاله، ما توضیح خواهیم داد که چگونه به درستی وارد کردن تصاویر خارجی در وردپرس را انجام دهید.

وارد کردن تصاویر خارجی در وردپرس چه زمانی لازم است؟

تصاویر خارجی تصاویری هستند که در سایت شما نمایش داده می شوند اما از یک وبسایت یا URL دیگر در سایت اصلی شما بارگذاری شده است.

به طور معمول، کاربران وردپرس پس از انتقال وب سایت خود از سایر سیستم عامل ها مانند Blogger، Weebly، Joomla یا WordPress.com با مشکل عکس های خارجی مواجه می شوند.

به طور پیش فرض اگر شما از یکی از importer (واردکننده های) وردپرس استفاده می کنید، این افزونه سعی خواهد کرد که تصاویر را import کند. شما می توانید تصاویر وارد شده را با مراجعه به Media » Library page در ناحیه مدیریت وردپرس خود مشاهده کنید.

اگر می بینید که تمام تصاویر شما در حال حاضر وجود دارد، اما آدرس پست به منبع قدیمی لینک شده است، پس  شما به این مقاله نیاز ندارید. در عوض، شما باید URL ها را با استفاده از افزونه Velux Blues Update URLs به روز کنید.

با این حال اگر تصاویری که به کتابخانه رسانه ی وردپرس import کرده اید را مشاهده نمی کنید ، این مقاله را مطالعه کنید تا به شما نحوه وارد کردن تصاویر خارجی در وردپرس را آموزش دهیم .

وارد کردن تصاویر خارجی در وردپرس

اولین چیزی که باید انجام دهید اینست که پلاگین Auto Upload Images را نصب و فعال کنید.

پس از فعال سازی، شما باید به صفحه ی Settings » Auto Upload Images رفته و  تنظیمات افزونه را مرور کنید.

تنظیمات پلاگین Auto-Upload Images

تنظیمات پیش فرض پاسخگویی نیاز اکثر کاربران است ، اما می توانید آنها را در صورت نیاز تغییر دهید.

این پلاگین تصاویر را به پوشه آپلود رسانه های پیش فرض وردپرس وارد می کند. شما می توانید آن را با ارائه یک URL پایه متفاوت تغییر دهید. به غیر از این، این پلاگین نیز به شما اجازه می دهد تا نام فایل، برچسب تصویر ALT، اندازه تصویر، و حذف انواع پست را  تنظیم کنید .

پس از پایان کار، فراموش نکنید که بر روی دکمه ذخیره تغییرات برای ذخیره تنظیمات خود کلیک کنید.

سپس باید پست یا صفحات حاوی تصاویر خارجی را به روز کنید. از آنجا که این یک فرآیند دستی است، اگر محتوای زیادی داشته باشید، انجام آن می تواند خسته کننده باشد.

خوشبختانه، یک راه سریع برای به روز رسانی تمام پست ها با تصاویر خارجی وجود دارد. به سادگی صفحه ی  Posts » All Posts  بروید و سپس بر روی  گزینه  Screen Options  در بالای صفحه کلیک کنید.

تنظیمات پلاگین Auto-Upload-Images

باید تعداد را به 999 در فیلد « Number of items per page field » افزایش دهید و روی دکمه  Apply  کلیک کنید.

وردپرس این صفحه را بارگیری می کند و در این زمان 999 پست در یک زمان نمایش داده خواهد شد. سپس، شما باید تمام پست های خود را انتخاب کرده و  در زیر منوی عملیات گروهی گزینه Edit را انتخاب کنید .

ویرایش تنظیمات پلاگین Auto-Upload Images

باید روی دکمه Apply  کلیک کنید. وردپرس به شما یک کادر ویرایش سریع با تمام پست های انتخاب شده را نشان می دهد. شما فقط باید بر روی دکمه Update کلیک کنید، و وردپرس تمام پست های شما را به روز رسانی خواهد کرد.

به یاد داشته باشید، هیچ یک از تنظیمات ویرایش گروهی  که شما می بینید را تغییر ندهید. شما فقط باید روی Update کلیک کنید.

این فرایند پلاگین را برای بررسی تمام پست های انتخاب شده و سبب وارد کردن تصاویر خارجی به مض پیدا کردن آن ها می شود .

اگر شما بیش از 999 پست داشته باشید، برای مشاهده پست های باقی مانده، باید از صفحه بعدی بازدید کنید.

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا نحوه وارد کردن تصاویر خارجی را در وردپرس را  یاد بگیرید.

منبع: برتینا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *